office@bfg.in.ua
+38 067 101-09-52

МАУ хоче продавати рекламу на фюзеляжах своїх літаків

11.12.2020
Авіакомпанія МАУ хоче продавати рекламу, яка буде розміщена на фюзеляжах своїх літаків. Відповідне оголошення авіакомпанія розмістила в електронній системі zakupki.prom.ua, передає avianews.com Видання пише, що мінімальна ціна замовлення становить 1 млн 950 тис. грн за один літак при розміщенні не менше ніж на 3 місяці. Однак вартість послуг може бути збільшена в ході аукціону.

У презентації нової послуги вказано, що реклама на фюзеляжі не повинна перекривати або конфліктувати з основною лівреєю МАУ. Всі витрати з виготовлення та розміщення носіїв несе замовник. При цьому авіакомпанія не дозволить рекламуватися на фюзеляжах її літаків своїм конкурентам, а також туристичним офісам і турператорам.

"Багато авіаперевізники в світі брендований фюзеляжі своїх літаків. Однак якщо класичні авіакомпанії в основному використовують таку рекламу для промоції регіонів, в яких працюють, або підтримки якихось подій. Лоу-кости переважно заробляють на цьому гроші, які стають додатковим джерелом неавіаційних доходів ", - додає видання.
Адреса
  • м. Київ, вул. Бориса Грінчека 1
  • office@bfg.in.ua
  • +38 067 101-09-52
Слідуй за нами